wtg

Weterani Turystyki Górskiej z Jarosławia
e-mail: wal@konto.pl

czwartek, 29 listopada 2012

Życzenia urodzinowe dla Adama Morycza


1-go grudnia obchodzi urodziny
Adam MoryczAdamie z okazji urodzin "Miłośnicy Gór" składam Ci moc życzeń:
 uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości,
 przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych
 i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!


Urodzony 1-go grudnia:
   
     Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 1 grudnia jest dobroduszny, szlachetny i bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Zawsze jest przy tym gotów do pomagania potrzebującym, ale pod warunkiem, że na to zasługują, a także do popierania dobrych inicjatyw czy akcji. Ceni sobie porządek w swoim otoczeniu i czystość, a także od dawna uznawane zwyczaje i obyczaje. Nie lubi za to wszelkiej dysharmonii czy brzydoty, podobnie jak złośliwości oraz poglądów kłócących się z dobrem społeczeństwa.
    Posiada również wrodzone przychylne nastawienie dla praw oraz religijnych nakazów, lubi też ceremoniały, rytuały i bardzo ważne są dla niego zasady dobrego wychowania. Czasem nawet ma tendencje do zbytniego dawania się ograniczać formalnym nakazom, co nie jest dla niego dobre, gdyż hamuje jego rozwój i ogranicza swobodę. Ceni powszechny pokój, zgodę oraz panującą sprawiedliwość. Praktycznie nigdy nie wdaje się w kłótnie, a już szczególnie rzadko staje się inicjatorem jakiegoś sporu i robi to tylko wówczas, gdy ma po temu uzasadnione powody i naprawdę nie jest w stanie tego uniknąć poprzez rozwiązanie sprawy w inny sposób.
    Jest entuzjastycznie nastawiony do działania, impulsywny i przejawia pewien upór, który jest wynikiem jego twardego dążenia do wyznaczonego celu. Kiedy widzi go przed sobą, wszystko inne w jego życiu zostaje mu podporządkowane i nic nie jest ważniejsze niż realizacja owego zamierzenia. Człowiekowi urodzonemu tego dnia mocno zależy na tym, by rozwijać swoje zdolności intelektualne, zwłaszcza te przejawiane w dziedzinach wiedzy ścisłej. Dziecko urodzone tego dnia już w bardzo młodym wieku przejawia dużą wrażliwość i uczuciowość. Dlatego koniecznie musi mieć wokół siebie życzliwych i serdecznie się doń odnoszących ludzi.
    Jeśli ktoś zachowuje się wobec niego ozięble lub nawet ignoruje je, wywiera to na nie bardzo negatywny wpływ, ponieważ każde doznane rozczarowanie niezwykle mocno odbija się na jego psychice, a w efekcie – na charakterze. Lubi przebywać w towarzystwie innych dzieci i dobrze potrafi się zachowywać wobec dzieci słabszych od siebie, a te, które tego potrzebują, mogą liczyć na jego pomoc. W ogóle jest ono bardzo sympatyczne i pozytywnie nastawione do wszystkich ludzi w swoim otoczeniu.
    Nadmierny krytycyzm czy wybujałe ego to cechy całkowicie obce w przypadku tego dziecka, co czyni jest wyjątkowym pod względem charakteru, zatem jego rodzice czy opiekunowie powinni dokładać wszelkich starań, by nie zgłuszyć w nim dobrych cech, lecz przeciwnie, rozwijać je najbardziej jak to możliwe.

2 komentarze:

 1. Z gitarą czy bez, po górach czy drogach
  w wypasionej furze, czy boso na nogach
  Zawsze bądż !!!
  Z usmiechem nad ranem, czy senny w południe
  Trzeźwy czy wypty, ciekawie czy nudnie
  Zawsze bądź
  Najlepszego Adamie !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. "Kasyno, długi, raty - sprzeda się humus będzie na spłaty ?"

  OdpowiedzUsuń