wtg

Weterani Turystyki Górskiej z Jarosławia
e-mail: wal@konto.pl

środa, 27 czerwca 2012

Życzenia urodzinowe dla Tadeusza Kościa


3-go lipca obchodzi urodziny nasz kolega
Tadeusz Kość


 

Tadeuszu życzymy Ci:                                   
Sukcesów w życiu, szczęścia w miłości.
Dużo uśmiechu, dużo radości,
Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
Samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.
 


Urodzeni 3-go lipca
Autor: Jan Starża Dzierżbicki
Opis pochodzi z reprintu książki Jana Starży - Dzierżbickiego
"Pod jaką gwiazdą urodziłeś się - horoskopy na każdy dzień roku"
Warszawa 1938 r.
 
Kto urodził się dnia 3 lipca
Oryginalny, wynalazczy, chociaż jest nieraz ekscentryczny - od zasad swych nie odstępuje.

          Pilny, gorliwy, ostrożny - działa ze spokojem, powagą, cierpliwością. Jego zdolności umysłowe są wybitne, a intelekt jest ekscentryczny, nie podobny do umysłu innych ludzi. Dlatego też nierzadko wydaje się swemu otoczeniu dziwaczny. Zawsze jest świadomy i doskonale orientuje się w sobie samym. Jego świadomość jest dojrzała i jasna.
          Nie traci nigdy z oczu swej drogi w życiu i zazwyczaj udaje mu się osiągnąć swe cele. Wszelkimi jego poczynaniami rządzą zasady ścisłe i stałe, które w życiu stosuje z precyzją i pewnością powodzenia. Jest to bowiem zawsze charakter niezależny, obdarzony wiarą w siebie i zdecydowaniem oraz wytrwałością.
          Lubi dalekie podróże, odkrycia, nieraz też interesuje się astronomią. Jego droga życiowa jest usiana szeregiem pomyślności, a wysiłki zostaną uwieńczone powodzeniem.
Pośród ludzi urodzonych w tym dniu możemy odróżnić dwa typy: jeden jest pochłonięty całkowicie ambicjami życiowymi - drugi zaś oddający się kontemplacji - wytrwały i czysty.
          Mężczyzna pragnie opiekować sil innymi i patronować im, kobieta zaś nieraz z wdziękiem i czułością podkreśla swą słabość i potrzebę męskiej pomocy.
Można powiedzieć ogólnie, że w mężczyźnie urodzonym tego dnia przeważa ambicja, u kobiety zaś silniej zarysowuje się zdolność dostosowywania się do warunków i otoczenia. Może to posunąć się tak daleko, że kobieta tak urodzona nie potrafi się skupić i rozwinąć w sobie jakiegoś specjalnego kierunku dążeń życiowych. Lecz nawet i w tych wypadkach, gdy wydaje się, że pragnie ona tylko wszystkim się przypodobać - w gruncie rzeczy ma na celu powodzenie towarzyskie i uznanie.
         Nie oszczędzi sobie żadnego wysiłku i potrafi poruszyć wszelkie możliwości, aby tylko zapewnić karierę swemu mężowi, bratu, ojcu lub synowi.
         Sprawy miłosne interesują ją specjalnie w tym wypadku, gdy mogą się zakończyć stosownym małżeństwem. Gdy już wreszcie uda jej się w wieku późniejszym ułożyć pomyślnie życie swych synów i córek - zwraca wówczas swą uwagę na dzieci krewnych i znajomych. Ponieważ miłość i małżeństwo odegrało wielką rolę w jej życiu - pragnie roztaczać jak największą aktywność w tym kierunku.
         Dzięki swym zdolnościom dyplomatycznym umie z powodzeniem godzić zwaśnionych przyjaciół, układać nowe związki, usuwać nieporozumienia i łagodzić kwasy rodzinne.

1 komentarz:

 1. Choć życie Ci daje równo w Kość
  I trosk o kwiatki masz wiele
  Na przekór czasom, kłopotom na złość
  Wszystkiego naj... życzą Ci pzyjaciele
  Najlepszego Tadeuszu !!!

  OdpowiedzUsuń