piątek, 15 sierpnia 2008
sobota, 5 lipca 2008
Srebrne Wesele Joli i Wiesia
Z okazji Srebrnych Godów
najserdeczniejsze gratulacje
oraz życzenia spokoju,
pomyślności i zdrowie
na dalsze lata wspólnego życia
składają WTG z Jarosławia
Subskrybuj:
Posty (Atom)




































































